Výzdoby eventov a prenájom rastlín

Chcete, aby váš event zanechal nezabudnuteľný dojem? Ponúkame nádherné kvetinové a rastlinné výzdoby pre každú príležitosť, ako aj možnosť prenájmu rastlín, ktoré prinesú sviežosť a eleganciu do každého priestoru.

Výzdoba eventov

Naša firma sa špecializuje na vytváranie nádherných kvetinových a rastlinných výzdob pre rôzne druhy eventov. Či už plánujete svadbu, konferenciu, firemnú akciu alebo rodinnú oslavu, naši skúsení floristi a dizajnéri vám pomôžu vytvoriť atmosféru, ktorá zanechá nezabudnuteľný dojem.

Na svadbách sa postaráme o romantické kvetinové aranžmány, ktoré zvýraznia krásu a eleganciu vášho veľkého dňa. Pre konferencie a firemné akcie pripravíme moderné a sofistikované rastlinné dekorácie, ktoré dodajú vášmu podujatiu profesionálny a originálny vzhľad.

Sme tu, aby sme splnili vaše predstavy a prispôsobili výzdobu podľa vašich potrieb a štýlu podujatia.

Prenájom rastlín

Okrem výzdoby ponúkame aj prenájom rastlín na rôzne podujatia.

Chcete ozvláštniť váš event živými rastlinami, ale nemáte čas ani možnosti na ich obstaranie a starostlivosť? S našou službou prenájmu rastlín je to jednoduché a bez starostí.

Vyberte si z našej širokej ponuky rastlín rôznych druhov a veľkostí, ktoré prinesú sviežosť a krásu do vášho priestoru. Rastliny dodáme priamo na miesto konania a postaráme sa o ich umiestnenie podľa vašich predstáv. Po skončení eventu sa zase postaráme o ich odvoz.

Využite našu službu prenájmu rastlín a urobte z vášho podujatia luxusnú oázu, ktorá poteší oči aj dušu všetkých hostí. Nechajte na nás všetky detaily a užite si svoj event naplno!

Kontaktujte nás pre bezplatnú cenovú ponuku

Sledujte nás na Instagrame

@florabel_kvety